Ajankohtaista

PEHMIS LENTIS vuorot
alkavat viikolla 37
ma klo 14.30-16.00
pe klo 10.00-11.30

***

JUOKSUKOULU JUNIOR alkaa syyskuussa. Lisätiedot välilehdestä yleisurheilu > Juoksukoulu Junior

***

Ilmoittautumiset TALVIURHEILUKOULUIHIN ja KILPAVALMENNUSRYHMIIN nyt avattu. Tutustu urheilukoulu- ja yleisurheiluvälilehdistä

HYVÄ KUVA

Instagram

Yhteystiedot

Karhulan Katajaiset ry.
Sampokuja 6
48600 KOTKA

 Pankki: OP FI27 5172 2040 0004 47

 karhulankatajaiset(at)karhulankatajaiset.fi


Seuran puheenjohtaja
Lauri Vuorinen 050 592 1383 puheenjohtaja@karhulankatajaiset.fi
Varapuheenjohtaja
Tommi Salopelto tommi.salopelto@kymp.net
Jäsen- ja talousasiat
Teija Mulari teija.mulari(at)steveco.fi
Yleisurheilujaosto ja valmennus
Saila Kettunen 040 831 4763 saila.kettunen(at)outlook.com
Tommi Salopelto  tommi.salopelto@kymp.net
Nuorisourheilu
Ilmari Grönvall  imppu.gronvall(at)kymp.net
Nuorisovalmennus
Oona Kettunen  040 505 8646  o.ona.94@hotmail.com
Kilpailuasiat
Hannu Vuorinen  h.vuorinen(at)kymp.net
Seuratalo Sampo
Talonhoitaja  044 716 5774  sampo(at)karhulankatajaiset.fi 
Asusteet
Kirsi Putkinen  050 591 8618  kirsi.putkinen(at)steveco.fi
Merja Tuhkiainen  050 536 4562  mtuhkiainen(at)gmail.com
Anne-Mari Arponen  044 716 5774  (toimisto)
Nettisivut
Laura Rauhasalo  050 563 7528  karhulankatajaiset(at)karhulankatajaiset.fi