Ajankohtaista

JUOKSUKOULU JUNIOR 6-12-vuotiaille alkaa toukokuun alussa. Ilmoittaudu välilehdestä yleisurheilu > juoksukoulu junior

***

KESÄURHEILUKOULU alkaa 4.6. Ilmoittaudu mukaan urheilukoulu -välilehdestä.

***

PEHMISLENTOPALLO
jatkuu 8.1.alkaen
ma klo 14.30-16.00
pe klo 10.00-11.30

***

Tutustu valmennusryhmä- ja urheilukoulutoimintaan yleisurheilu- ja urheilukouluvälilehdistä

HYVÄ KUVA

Instagram

Yhteystiedot

Karhulan Katajaiset ry.
Sampokuja 6
48600 KOTKA

 Pankki: OP FI27 5172 2040 0004 47

 karhulankatajaiset(at)karhulankatajaiset.fi


Seuran puheenjohtaja
Lauri Vuorinen 050 592 1383 puheenjohtaja@karhulankatajaiset.fi
Varapuheenjohtaja
Tommi Salopelto tommi.salopelto@kymp.net
Jäsen- ja talousasiat
Teija Mulari teija.mulari(at)steveco.fi
Yleisurheilujaosto ja valmennus
Saila Kettunen 040 831 4763 saila.kettunen(at)outlook.com
Tommi Salopelto  tommi.salopelto@kymp.net
Nuorisourheilu
Ilmari Grönvall  imppu.gronvall(at)kymp.net
Nuorisovalmennus
Oona Kettunen  040 505 8646  o.ona.94@hotmail.com
Kilpailuasiat
Hannu Vuorinen  h.vuorinen(at)kymp.net
Seuratalo Sampo
Talonhoitaja  044 716 5774  sampo(at)karhulankatajaiset.fi 
Asusteet
Kirsi Putkinen  050 591 8618  kirsi.putkinen(at)steveco.fi
Merja Tuhkiainen  050 536 4562  mtuhkiainen(at)gmail.com
Nettisivut
Laura Rauhasalo  050 563 7528  karhulankatajaiset(at)karhulankatajaiset.fi